Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Motorkář bez řidičáku a pod vlivem drog se snažil ujet policii na Třinecku

Čtyři dny silničních kontrol a čtyři řidiči bez řidičáků. Jeden z nich se dokonce snažil policii na Třinecku ujet, byl totiž pod vlivem drog.

Od 5. do 8. června prováděli policisté na Třinecku běžné silniční kontroly. Během té doby tam odhalili tři řidiče bez řidičáku. Dva v osobních autech a jednoho motorkáře. Ten projížděl 5. června v nočních hodinách obcí Guty a rozhodl se, že policistům nezastaví a ujede.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Nereagoval na znamení k zastavení a před policejní hlídkou ujížděl obcí asi jeden kilometr. V ujíždění na motocyklu následně pokračoval po poli, kam ze silnice náhle odbočil. Když ujel zhruba 200 metrů, motocykl odhodil a začal utíkat směrem k lesu. Policisté jej i přes značný náskok zanedlouho dostihli a zadrželi."

26letý muž měl zákaz řízení a navíc i pozitivní hodnoty na přítomnost omamných a psychotropních látek.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Posledního ze čtveřice řidičů, kteří porušili zákon, kontrolovala policejní hlídka z Oddělení hlídkové služby Frýdek-Místek dne 7. června v ulicích města Frýdek-Místek."

Všichni řidiči s ohledem k tomu, že usedli za volant nebo na motocykl, mařili výkon rozhodnutí orgánu veřejné moci tím, že vykonávali činnost, která jim byla taktovým rozhodnutím zakázána.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy