Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nákladní auto srazilo cyklistu ve Starých Hamrech, do nemocnice ho přepravil vrtulník

Policie hledá svědky vážné dopravní nehody ve Starých Hamrech. Cyklistu tam ve středu 2. června srazilo nákladní auto. Do nemocnice ho pak s vážným zraněním transportoval vrtulník.

Nehoda se stala ve středu 2. června kolem 15:40 hodin na silnici I/56 ve Starých Hamrech. Poblíž autobusové zastávky “Staré Hamry-rozcestí Černá“, ve směru k obci Bílá.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Řidič v průběhu předjíždění zavadil pravou zadní částí nákladního vozidla o řídítka cyklisty (ročník 49). Vlivem tohoto nárazu sjel cyklista do příkopu."

Cyklista následně utrpěl vážná zranění a musel být vrtulníkem letecké záchranné služby přepraven do ostravské fakultní nemocnice.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Touto cestou žádá Policie České republiky případné svědky, taktéž řidiče projíždějících osobních motorových vozidel, kteří by mohli sdělit jakékoliv informace, nebo poskytli záznamy z palubních kamer, aby se obrátili na Službu kriminální policie a vyšetřování Frýdek-Místek, a to na telefonní číslo 974 732 471, 974 732 329, 974 732 329, dále na linku 158 či sdělili informace osobně na nejbližší policejní služebnu. Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme."

Řidiči, ale i cyklisté by měli být v těchto letních měsících velmi opatrní. Podobných vážných nehod totiž přibývá.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy