Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Odpolední komplikované nehody v MSK. V Ostravě spadlo auto ze silnice k tramvajovým kolejím, za Brumovicemi se kamion převrátil přes celou cestu

Moravskoslezští policisté informovali o dvou komplikovaných odpoledních dopravních nehodách. První se stala po 14. hodině u křížení ulic Plzeňská a Palkovského v Ostravě. Řidič tam sjel ze silnice a ve svém vozu dopadl až na plochu u tramvajových kolejí. Další nehoda byla nahlášena po půl čtvrté odpoledne. Na silnici I/57 za Brumovicemi havaroval kamion, který se převrátil přes celou silnici. Komunikace je uzavřena.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Ostravští policisté byli vysláni k dopravní nehodě osobního vozidla u křížení ulic Plzeňská a Palkovského (poblíž zastávky Hulvácká) v Ostravě. Řidič (1962) osobního vozidla Fiat Croma jel ve směru k vodárně. Před svodidly sjel ze silnice, vozidlo dopadlo do koruny stromu, která zpomalila pád. Následně auto dopadlo na travnatou plochu u tramvajových kolejí." 

Podle policie řidič ve vozidle cestoval sám a po nehodě neutrpěl vážnější zranění. Měl být ale otřesen a stěžoval si na bolest, poté podstoupil dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Na sociální síti Facebook se objevila informace, že v jeho vozu byl i menší pes, který v šoku utekl. Tuto informaci ale policie nemá a nepotvrdila. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Ve vyšetřování budou pokračovat policisté ostravského dopravního inspektorátu. Doprava v místě nehody byla omezena na nezbytně nutnou dobu." 

Další komplikovaná nehoda se stala po půl čtvrté odpoledne na silnici I/57 za Brumovicemi. Havaroval tam český kamion, který se převrátil přes celou silnici. 

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR: "Tím zastavil provoz na této komunikaci na několik hodin. Odklon dopravy zajišťují policisté ve směru od Opavy na Krnov, přes Brumovice – Skrochovice, Tábor, Velké Heraltice. V Brumovicích musí řidiči pokračovat ve směru na Úvalno. V Úvalnu policisté odklánění dopravu v opačném směru na Brumovice a Heraltice."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy