Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž se dvěma zbraněmi vylezl na most Miloše Sýkory a vyhrožoval sebevraždou, na místě zasahovaly desítky policistů včetně vyjednavače

V podvečerních hodinách v Ostravě zasahovaly desítky policistů kvůli muži (1984), který se dvěma zbraněmi vylezl na oblouk mostu Miloše Sýkory a vyhrožoval sebevraždou. Na místě zasahovaly desítky policistů, hasiči a zdravotníci. S mužem komunikoval i policejní vyjednavač.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Dnes v podvečerních hodinách jsme přijali oznámení, že na ulici 28. října v Ostravě je muž ročník 1984 v oblouku Sýkorova mostu a vyhrožuje sebevraždou. Měl mít u sebe dvě zbraně, které měl následně odhodit." 

Policistům se podařilo jednu ze zbraní zajistit, po druhé pátrají ve spolupráci s hasiči v korytu řeky. 

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Dopravní policisté z důvodu bezpečnosti všech přítomných, nechali vypnout proud v trolejích, řídili dopravu a pod mostem zastavili pohyb na cyklostezce. Na místě zasahovaly desítky policistů a také zásahová jednotka s vyjednavači. Muže jsme zajistili a předali do peče zdravotníkům."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy