Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladí atleti sportují na příměstském táboře v Palkovicích

S velkým zájmem se setkal sportovní tábor v Palkovicích. Zaměřený je na atletickou přípravu dětí od 5 let. Děti ale vyrážejí i na výlety do blízkého okolí.

Sportovní tábor v Palkovicích. Zdroj: TV Polar

Příměstský tábor se koná v palkovickém sportovním areálu. Děti se tam věnují všestrannému pohybu, větší prostor však dostává atletická příprava. Díky podpoře obce mohou děti využívat velkou tělocvičnu, většinu času však tráví ve venkovním areálu.

Eliška Hájková, účastnice tábora: “Na tomto táboře jsme poprvé a líbí se mi tady, je to tady hezké. Baví mě to a líbí se mi tady. Sportujeme a hrajeme různé hry. Děláme gymnastiku, tanečky a často děláme překážkové dráhy.”
Denisa Cabáková, trenérka, vedoucí tábora: “Tábor je zaměřený vlastně na lehkou atletiku, ale samozřejmě děti se potýkají se všemi sporty. Nabízíme jim tanec, máme frisbee, golf, volejbal si můžou zahrát, basketbal, skáčou přes švihadlo, prostě je kladen důraz na to, aby si ty děti vytvořily kladný vztah k tomu sportu.”

Pokud by šlo o děti, trávily by na táboře celé léto.

Tobiáš Žídek, účastník tábora: “Hrajeme nějaké hry. Chodíme na procházky a líbí se mi tady.”
Nela Žídková, účastnice tábora: “Přes rok chodím do atletického kroužku. Děláme tady různé sporty, hrajeme různé hry, tančíme. Máme tady překážkové dráhy.”

Příměstský tábor vyvrcholí závody ve čtyřboji.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyLázně Luhačovice, a.s.

od 24 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Jiří Komínek- provozovna, nám. T.G. Masaryka 108/5, Prostějov

od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Základní škola a Mateřská škola Olomučany, okres Blansko, příspěvková organizace - pracoviště

od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry