Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dva zranění po čelním střetu dvou aut v Těrlicku, viník přejel z ničeho nic do protisměru

Řidič Golfu z nenadání přejel do protisměru a čelně se srazil se Superbem. Vážná dopravní nehoda v Těrlicku zaměstnala ve středu odpoledne záchranáře, hasiče i policisty. Jednoho z řidičů musel do nemocnice transportovat vrtulník. Na vině může být mikrospánek, přesnou příčinu ale vyšetřuje policie.

Informaci o čelní srážce dostaly záchranné složky po 13. hodině. Na průjezdu obcí Těrlicko-Hradiště v ulici Třanovická srazila dvě auta.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Z dosud nezjištěných důvodů řidič (r. 1972) osobního vozidla Volkswagen Golf jedoucí směrem na Těrlicko od Komorní Lhotky přejel do protisměru, kde došlo ke srážce s právě projíždějícím vozidlem Škoda Superb, které řídil muž ročník 1980."

Oba utrpěli vážná zranění. Viník nehody musel být letecky transportován do ostravské fakultní nemocnice. Druhého řidiče odvezla sanitka.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Oběma řidičům byla provedena orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu s negativním výsledkem."

Podle informací z místa může být pravděpodobnou příčinou nehody mikrospánek.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Vyšetřováním nehodového děje, příčin a okolnostmi dopravní nehody se nyní policisté zabývají."

Muž ve Volkswagenu vezl v autě psa, který byl převezen k veterinárnímu vyšetření. Policisté na místě usměrňovali dopravu a do odklizení nehody silnici podle webu s dopravními informacemi uzavřeli.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy