Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chantal Poulaine ozdobila koncertem výjimečnou akci „Radost na zámku“ v Bruntále

Na bruntálském zámku to zavonělo renesancí. Na novou akci Radost na zámku se sjeli krojovaní členové renesančního spolku a spousta výjimečných hostů. Prohlédli si nejen zahrady a stavby po celkové revitalizaci, ale byli především diváky vzácného koncertu herečky a šansoniérky Chantal Poulaine.

Mezi vzácnými účastníky akce byla také první novodobá Miss Československa Ivana Christová.

Ivana Christová, první Miss Československa 1989: "Je to pro mě čas velmi vzácný a možná právě ta covidová doba mi pomohla, vážit si absolutně každý jeden den."

Radost na zámku byla vlastně první akcí, pořádanou v nově rekonstruovaných zámeckých zahradách a objektech.

Jan Krkoška (ANO), náměstek hejtmana MS kraje: „Dnešní den je výjimečný v tom, že po delší době, co jsme investovali velké peníze do rekonstrukce zámku v Bruntál, tak tady probíhá první taková vzácná událost a to je vlastně koncert Chantal Poulaine.“

Radost z krásného stylového prostředí měli také účinkující.

Chantal Poulaine, šansoniérka a herečka: „No úžasný, úžasný, krásný zámek, už se na to moc těšíme dneska večer. A ještě do toho všechny ty páry v kostýmech, máme pocit, že jsme tady jako kdysi na zámku."

Marcela Rotter, organizátorka akce: „Já bych chtěla vyjádřit obrovské potěšení, že tady tento nádherný kulturní počin si našel své místo v kulturním kalendáři Muzea v Bruntále, města Bruntál a stejně tak v kalendáři MS kraje.“

V podání Chantal Poulaine zazněly v audienčním sále zámku klasické francouzské šansony i její vlastní písně. Další kulturní akcí Muzea Bruntál bude Zámecká noc 28. srpna.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy