Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zdeněk Troška jako porotce soutěže Talent star: vybrat ty nejlepší je nadlidská práce

Soutěž Talent star má své vítěze. Finále proběhlo v Dělnickém domě v Horní Suché, kde se 13 členné porotě v čele se Zdeňkem Troškou představilo 24 účinkujících. Do superfinále jich nakonec postoupilo 11.

Do už tradiční soutěže Talent star se loni přihlásilo 100 soutěžících z různých koutů ČR. Do finále jich postoupilo 24, kteří v Dělnickém domě v Horní Suché v neděli bojovali o první příčky v kategoriích tanec, zpěv a ostatní. Porota to měla hodně těžké.

Zdeněk Troška, předseda poroty: Je to velice těžký, protože je tady spousta šikovných nadaných lidí, kteří opravdu jsou úžasní ve svých disciplínách a vybrat toho, já nevím, 10, 11 nejlepších, to je opravdu nadlidská práce. Porota byla bezvadná, musím říct, že jsem si myslel, že se budeme hádat, ale měli jsme stejné pocity, stejné tipy, no a účinkující byly pusinky, byli dobří."

Z 11 nejlepších nakonec hlavní cenu a s ní spojenou odměnu 20 tisíc korun, vyhrál hadí muž, který se mimo jiné protáhl dvěmi tenisovým raketami.

Ludvík Janíček, hadí muž: “Mám obrovskou radost. Já jsem s tím začal ve 12 letech, protože jsem napůl z cirkusové rodiny, no a vlastně každé cirkusové dítě se od mala musí naučit nějaké vystoupení."
Iva Kratochvílová, organizátorka soutěže: “Bylo méně lidí, protože nastala ta nemilá situace s tou naší nepříjemnou nemocí, ale nárůst jsme měli od roku 2015, kdy jsme začínali na 50 účastnících soutěže a skončili jsme v roce 2019 na 400 účastnících."

Soutěž Talent star je určena všem, kteří v něčem vynikají a chtějí se ukázat lidem. Na věku přitom vůbec nezáleží.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy