Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V sobotu se do Kopřivnice sjedou desítky různých tatrovek, přijedou v koloně z Prostřední Bečvy

O víkendu zamíří do Kopřivnice tradiční Tatra Veterán Rallye Beskydy. Asi 140 automobilových skvostů domácí značky si zájemci budou moci prohlédnout v okolí Muzea nákladních automobilů Tatra v sobotu 4. září mezi 12. a 17. hodinou.

Spanilá jízda historických tatrovek odstartuje v sobotu 4. září v 10 hodin na Prostřední Bečvě, odkud posádky zamíří přes Rožnov p. R., Frenštát p. R., Tichou, Kozlovice, Hukvaldy a Lubinu k novému kopřivnickému muzeu.

Lucie Macháčková, mluvčí Kopřivnice: "První vozy budou přijíždět kolem poledne po ulici Čs. armády, Záhumenní a Husově. Osobní automobily zůstanou stát na ploše před muzeem, nákladní zaparkují na nedalekém parkovišti společnosti Tatra Trucks."

Odjezd veteránů bude probíhat postupně, poslední vozy by měly Kopřivnici opustit kolem 17. hodiny.

Alena Čípová, Tatra Veteran Car Clubu Kopřivnice: "Letošní rok je důležitým milníkem pro milovníky značky Tatra. Máme hned dva velké důvody k radosti, které logicky předurčily cíl naší sobotní jízdy - návrat Slovenské strely na koleje a brzké otevření Muzea nákladních automobilů Tatra. A protože v novém muzeu najde své místo i řada exponátů ze sbírky celoživotního milovníka značky Tatra a našeho kamaráda Jiřího Hlacha, který nás v loňském roce navždy opustil, pojedeme letošní rallye na jeho počest."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy