Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

CISO slaví 15 let výstavou

Centrum individuálních sportů Ostrava neboli CISO je organizace, která vytváří profesionální zázemí pro mladé talentované sportovce z našeho kraje. CISO slaví 15 let od svého založení a u té příležitosti se konala vernisáž velmi zajímavé výstavy ve Světě techniky v Dolních Vítkovicích v Ostravě.

Za 15 let prošlo CISEM 250 sportovců z 26 individuálních olympijských sportů. Pečovalo o ně 150 trenérů.

Taťána Netoličková, ředitelka CISO: "Snažíme se mladým sportovcům vytvořit co nejlepší podmínky, aby se co nejlépe rozvíjeli. Nestojíme jen s nataženou rukou, ale staráme se o ně a také o trenéry, kterým zajišťujeme další vzdělávání."

Například na nedávné olympiádě v Tokiu mělo CISO četné zastoupení.

Rostislav Neuvirt, předseda výkonné rady CISO: "V Tokiu nás reprezentovaly dvě běžkyně Vrzalová a Malíková, ale také bývalí členové našeho centra, jako například Ogrodníková, Maslák a další."

CISO je sportovní veřejností vnímáno velmi pozitivně.

Jakub Janda, předseda českého skoku na lyžích: "Práci centra hodnotím jako výbornou, talentovaní sportovci potřebují podpory, bez ní by takových úspěchů určitě nedosáhli."

Úspěchy, medaile, výsledky a další informace o sportovcích Centra individuálních sportů Ostrava můžete ve Světě techniky vidět do konce letošního roku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy