Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zloděj nesl Ostravou kolo zajištěné zámkem, chytili ho policisté a teď hledají majitele

Policisté v Ostravě-Vítkovicích chytili zloděje, který přímo před nimi nesl kradené kolo. Bylo totiž ještě zajištěné lanovým zámkem. Doposud se ale nepodařilo zjistit, komu kolo chybí.

Jste majitelem kola na fotce? Nebo ho případně znáte? Dejte vědět policii. Ta totiž v neděli 5. září chytila v Ostravě-Vítkovicích zloděje, který kolo zřejmě ukradl.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "Policisté kontrolovali muže, který nesl lankovým zámkem zajištěné černé jízdní kolo KROSS HEXAGON s červenočernou dětskou sedačkou. Jelikož nebyl schopen hodnověrně prokázat jeho vlastnictví a uvedl nedůvěryhodné tvrzení o jeho nabytí, policisté kolo zajistili."

Doposud se ale nepodařilo zjistit, komu kolo patří.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "Pokud můžete přinést jakékoli informace k popisovanému kolu, případně k jeho majiteli, sdělte je prosím telefonicky na linku 974 728 201. Za informace a pomoc veřejnosti děkujeme."

Pokud by si majitel kolo označil například syntetickou DNA, bez problémů by ho policisté dohledali. Značení syntetickou DNA provádí Městská policie Ostrava a je zcela zdarma.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy