Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž přepadl prodejnu v Třinci, díky statečné prodavačce utekl s nepořízenou

Neznámý muž přepadl prodejnu smíšeného zboží v Třinci. Vyhrožoval prodavačce použitím slzného plynu, ale vzápětí utekl s nepořízenou. Žena za pultem mu totiž odmítla vydat peníze. Policie zveřejnila záběr z venkovní kamery a žádá veřejnost o pomoc při pátrání.

zdroj videa: Policie ČR

Třinečtí kriminalisté intenzivně pátrají po muži, který přepadl prodejnu v Třinci. Nakráčel do ní v neděli 3. října v 7:30 hodin s velkou taškou a zřejmě si myslel, že odejde s balíkem peněz.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Po obsluze pod pohrůžkou užití slzotvorného prostředku požadoval vydání finanční hotovosti. I přesto všechno žena finanční hotovost odmítla vydat. Pachatel se proto ihned dal na útěk, aniž by cokoliv z prodejny odcizil."

Lupiče ale natočila průmyslová kamera před vstupem do prodejny a policie teď prosí veřejnost o pomoc při pátrání.Muž byl střední postavy 170 cm až 175 cm vysoký, oblečen do černého oblečení – černé volnější kalhoty, černá bunda s kapucí a kšiltem, kterou měl pachatel v době přepadení na hlavě, na nohou měl obuty černé sportovní boty. V ruce držel velkou nákupní tašku z PET materiálu sytě žluté barvy s černými nápisy.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Tímto žádáme občany, kteří by mohli k osobě z videozáznamu a fotografií poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátili na telefonní číslo 604 300 198, na jakoukoliv policejní služebnu, nebo na linku 158. Za veškeré informace vedoucí ke zjištění totožnosti muže děkujeme."

Za loupežné přepadení hrozí běžně až 10 let vězení. Bez ohledu na to, zda si lupič něco odnese nebo ne.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy