Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič srazil cyklistu ve Vyšních Lhotách a ujel

Policie pátrá po řidiči, který ve čtvrtek 28. října srazil v obci Vyšní Lhoty cyklistu. Neposkytl mu první pomoc a ujel.

Nehoda se stala před půl sedmou ráno na silnici III. třídy č. 4774 ve směru od obce Vyšní Lhoty k obci Nošovice.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Dosud nezjištěný řidič ohrozil cyklistu jedoucího při pravém okraji komunikace ve směru k obci Nošovice. Při předjíždění narazil do řídítek jeho jízdního kola. Cyklista následně sjel do silničního příkopu, přičemž utrpěl lehké zranění. Řidič po dopravní nehodě s vozidlem nezastavil a neposkytl první pomoc zraněnému, dál pokračoval v jízdě ve směru k Nošovicím."

Cyklista si v tu chvíli zřejmě zapamatoval jen, že šlo o osobní auto s výše umístěnými zadními světly.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Policisté žádají případné svědky, kteří místem dopravní nehody dne 28. října 2021 před půl sedmou ráno projížděli a mají ve vozidle umístěnou kameru, na které by mohla být zaznamenána dopravní nehoda nebo průjezd neznámého osobního automobilu, aby tento záznam či jiné poznatky vedoucí k identifikaci vozidla a totožnosti řidiče poskytli policii. Občané mohou své informace sdělit přímo na telefonní číslo 974 732 471, případně na bezplatnou telefonní linku 158."

Řidič bude mít na policii co vysvětlovat.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy