Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rodina z Ostravy hledá příbuzného, policie zveřejnila výzvu k pátrání

Rodina i policisté hledají už přes měsíc 55letého Václava Kroščena z Ostravy. V minulosti měl psychické problémy, proto je důvodná obava, že by mohl být v ohrožení života.

Václav Kroščen narozený 12. srpna 1966 je podle policie pohřešovaný od 15. listopadu, příbuzní ho přitom naposledy viděli 24. října v Ostravě. Policie pak zjistila, že se pohyboval ještě v Havířově.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Poslední jeho pohyb byl zaznamenán v Havířově, a od tohoto okamžiku již o muži nemáme žádnou zprávu. V minulosti měl psychické problémy, proto je důvodná obava, že by mohl být v ohrožení života."

Muž je zdánlivého stáří 55 let, postavy vysoké 168 cm. Má krátké šedé vlasy přecházející až do pleše. Vousy zastřihnuté do bradky a zeleno-hnědé oči. Naposledy měl na sobě černou bundu, tmavé boty a přes rameno tašku, vše značky NIKE.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Tímto žádáme širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži. V případě poznatků nebo informací vedoucích k vypátrání osoby kontaktujte policii na bezplatné lince 158, nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu Policie České republiky."

Informace také naleznete o pohřešované ženě na níže uvedeném odkazu: Pátrání po osobách

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy