Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté během pár hodin dopadli muže, který se vloupal do kanceláře v Třinci

37letý muž se vloupal do kanceláře firmy v Třinci. Ukradl drobnosti, které tam našel a způsobil škodu za několik tisíc korun. Policisté ho zadrželi do několika hodin. Protože byl v minulosti už za podobné jednání trestán, nyní mu hrozí až 2 roky vězení.

Díky místním znalostem, zkušenostem a důsledné operativní práci mohli policisté obecné kriminality Třinec územního odboru Frýdek-Místek během několika hodin od oznámení vloupání sdělit sedmatřicetiletému muži podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "V úterý 23. listopadu v brzkých ranních hodinách měl muž vypáčit okno a vniknout do kanceláře firmy v Třinci. Sílu použil ještě jednou a vytrhnul uzamčené dveře skříně, ovšem nic z ní neodcizil. Jeho pozornost pak upoutala volně přístupná zásuvka pracovního stolu, ze které měl odcizit několik kusů respirátorů, roušek a bezcenných písemností, vše v hodnotě okolo 150 korun. Škoda, kterou měl způsobit při svém násilném vstupu, byla odhadnuta na zhruba 3 500 korun."

Za obdobnou trestnou činnost byl muž v minulosti již odsouzen. Pokud bude i tentokrát uznán vinným ze spáchání přečinu krádeže vloupáním, hrozí mu trest odnětí svobody až na dva roky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy