Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Iktové centrum Nemocnice Třinec získalo evropský certifikát kvality

Nemocnice Třinec obdržela další ocenění kvalitní práce v péči o pacienty s cévní mozkovou příhodou a řadí se tak mezi pracoviště na špičkové evropské úrovni.

V červnu iktové centrum neurologického oddělení třinecké nemocnice získalo Zlatou plaketu ESO Angels Awards. Nyní obdrželo evropský certifikát kvality, který uděluje Evropská společnost pro péči o pacienty s cévní mozkovou příhodou (ESO). Jedná se o ohodnocení kvalitní práce třinecké nemocnice, oceňuje se komplexnost péče a kvalita diagnostických i léčebných postupů.

Irena Sikorová Nožková, mluvčí Nemocnice Třinec: "Na péči o pacienty s cévní mozkovou příhodou se podílí zejména neurologové na neurologické JIP a standardním oddělení s týmem sester erudovaných v péči o tyto pacienty. Neodmyslitelná je spolupráce s internisty – intenzivisty, radiology, rehabilitačními lékaři, fyzioterapeuty, logopedy i psychology."
Helena Sobolová, primářka neurologického oddělení: "Toto ocenění svědčí o tom, že našim pacientům zajišťujeme vysoce odbornou péči srovnatelnou s péčí v ostatních iktových centrech v Evropě."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy