Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Velkolepá oslava tance v Bohumíně. Tamní klub Radost & Impuls funguje už 40 let

Neuvěřitelných 40 let už vychovávají tanečníky v klubu Radost & Impuls Bohumín. Za tu dobu má klub spousty slavných absolventů, kteří se uchytili na scéně nejen u nás, ale i ve světě. Oslava výročí se samozřejmě nesla v duchu velkolepého tanečního vystoupení.

Zaplněná sportovní hala v Bohumíně zažila sérii nádherných vystoupení v podání členů klubu Radost a Impuls. Na scéně se postupně představili tanečnice a tanečníci od nejmenších čtyřletých dětí, až po osmnáctileté.

Elen Šnoblová, tanečnice klubu Radost & Impuls: "Dává mi to emoce, dává mi to zkušenosti, jak s lidmi, tak s tancováním."
Pavla Galočová, tanečnice klubu Radost & Impuls: "Nejvíce, co na tanci miluju a co mi to dává, tak je ten pocit být na tom jevišti a tančit pro ty diváky a sama pro sebe tím vyjádřit své pocity."

Ke 40. výročí uspořádal klub vystoupení, kde představil nový repertoár na letošní rok. Jedno ze tří představení bylo určeno bývalým členům klubu.

Lenka Krčová, vedoucí tanečního a sportovního klubu Radost & Impuls: "Ta úplně první parta z roku 1982 čítala 19 dětí a trénink byl jednou týdně. A dnes jsme velká taneční škola, máme 120 dětí a tělocvična je plná 7krát týdně od pondělí do neděle."

Některým se stal tanec celoživotní zálibou a koníčkem a někteří šli ještě dál.

Lenka Krčová, vedoucí klubu Radost & Impuls: "Naši členové si založili různě po světě taneční školy, v České republice. Tancují v Praze v muzikálech, v La Putyce máme dva naše bývalé členy."

Vystoupení sklidila velký ohlas.

Nahlásit chybu


K tématu
Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava,
Ostrava
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava (Poděbradova)
Ostrava
od 12 975 Kč/měsíc

Detail