Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dva opilí senioři havarovali na kolech v Opavě-Kylešovicích, nadýchali 1,6 a 1,7 promile

Nepříjemnou nehodou skončila v neděli 1. května 2022 pravděpodobně sváteční vyjížďka dvou cyklistů v Opavě-Kylešovicích. Na tamní ulici Hlavní havaroval v opilosti 65letý muž, který zavrávoral a upadl na vozovku. Vzápětí do něj narazil další cyklista, také "posilněný" alkoholem.

René Černohorský, mluvčí PČR: "Za ním na svém pánském jízdním kole jedoucí další 65letý místní muž nestačil na vzniklou situaci zareagovat, vlivem své podnapilosti nestačil včas zabrzdit, předním kolem narazil do ležícího prvně uvedeného jízdního kola a rovněž i on spadl na asfaltový povrch pozemní komunikace." 

Policisté neupřesnili, jestli oba muži cestovali společně nebo každý z nich mířil jinam. Oba se ale při nehodě lehce zranili a museli být ošetřeni v opavské Slezské nemocnici. Škoda na jejich kolech je podle policejního mluvčího zanedbatelná, v řádech několika stovek korun. 

René Černohorský, mluvčí PČR: "Odbornými dechovými zkouškami byly u obou cyklistů naměřeny pozitivní výsledky s hodnotami okolo 1,6 a 1,7 promile alkoholu v dechu. Celá záležitost je nadále v prošetřování a v prověřování ze strany policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Opavě."
Nahlásit chybu


K tématu
Příležitost pro každého s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 Kč/měsíc

Detail

Vratimovské služby spol. s r.o., Vratimov, Horní Datyně
Vratimov
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Urbeva s.r.o., čerpací stanice MOL Ostrava, ul. Mariánskohorská
Ostrava
od 25 500 do 27 500 Kč/měsíc

Detail