Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští si užili NHL Global Fan Tour, aktivity byly připraveny na náměstí i zimním stadionu

Obyvatelé Karviné měli jedinečnou příležitost vyzkoušet si na náměstí a zimním stadionu nejrůznější interaktivní hokejové aktivity pod dohledem trenérů a hráčů hokejového klubu, a to v rámci akce NHL Global Fan Tour. Nechybělo ani setkání se známými hokejisty a stánky s upomínkovými předměty s hokejovou tématikou.

Karvinské náměstí patřilo na jeden den všem fanouškům hokeje, kteří si mohli vyzkoušet různé simulační hry, tvrdost a přesnost střelby a to v rámci NHL Global Fan Tour. Aktivity byly pro zájemce připraveny i na zimním stadionu.

Adam Šaffer, organizátor NHL Global Fan Tour, bývalý extraligový hráč: "Jsou tam aktivace tvrdost střely, přesnost střelby, na techniku hole, máme aktivaci hattrick, kdy hráč střelí tři góly a fanoušci hážou čepice, tak tady je hážou na hokejky a když trefí všechny, může vyhrát čepici NHL.” 

Nejvíc si to užily děti a to jak na náměstí tak na zimním stadionu.

anketa: účastníci NHL Global Fan Tour: "Hokej mě baví, dívám se na něj." "Pro mě to je tady super, hodně se tu bavím." "Já se na hokej dívám v televizi." "Já to mám po strejdovi, že hokej je nejlepší hra."

Smyslem akce je podpora tohoto sportu, povzbuzení lokálního týmu a hlavně dostat děti ke sportu.

Martin Kytka, předseda HK Karviná, trenér: "Věřím, že to pomůže propagaci hokeje jako takového, aby se zvýšil zájem u těch dětí.”


V Karviné probíhá celoroční nábor dětí už od čtyř let.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyJAMASTAV MORAVIA a.s.Držovice

od 17 900 Kč/měsíc

Detail

Jiří Komínek- provozovna, nám. T.G. Masaryka 108/5, Prostějov

od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace - pracoviště Frýdek-Místek

od 26 100 do 27 400 Kč/měsíc

Detail