Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Rychvaldu zřejmě zavraždil muž bývalou manželku. Pak se neúspěšně pokusil o sebevraždu

Krvavá jatka se zřejmě odehrála za dveřmi domku v Rychvaldě. Podle našich informací tam muž ubodal svou bývalou manželku, dva psy a pak se pokusil o sebevraždu. Zranění, která si způsobil, ale nebyla smrtelná a tak nyní kriminalisté čekají, až je lékaři k němu pustí, aby ho mohli obvinit z vraždy.

V pondělí nad ránem se ze všech stran začala do Rychvaldu sjíždět policejní auta. Přivolal je svědek, který zjistil, že u sousedů se stalo něco hrozného. Policisté našli v rodinném domku v tratolišti krve ubodanou ženu středního věku, těžce zraněného muže a dva mrtvé Jorkšírské teriéry. Sanitka muže odvezla do nemocnice. 

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MS kraje: "Posádky záchranné služby ošetřovaly muže středního věku s poruchou vědomí a vážným poraněním."

Mezitím se na místě rozjelo vyšetřování. Experti sbírali stopy a kriminalisté zjišťovali informace. Ukázalo se, že jde o rozvedený manželský pár. Domek prý patřil ženě, které v něm nechala bydlet bývalého muže a odstěhovala se, když si našla nového přítele. Jezdila ale za psy a poslední setkání se jí stalo osudným. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MS kraje: "Krajští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy. Obětí je žena středního věku." 

Sousedé jsou velmi překvapeni. Prý se k sobě vždy chovali pěkně a to i po rozvodu.

sousedka: "Byli to taková hodní mladí lidé, co měli mezi sebou nevím, děti neměli." 

Co se přesně odehrálo, bude zřejmě jasné až po výslechu bývalého manžela, který zatím není možný. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MS kraje: "Podezřelý muž nebyl dosud obviněn. Aktuálně je v péči zdravotníků." 

Podle sousedů mohla být motivem žárlivost a nebo mohla žena bývalému muži oznámit, že se má odstěhovat z jejího domu. V letošním roce jde v MS kraji o první vraždu.

Nahlásit chybu


K tématu
Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail

ELTOM, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 30 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail