Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Požár poškodil Renault v Hnojníku a kompletně zničil Ford v Ostravě

Moravskoslezští hasiči zasahovali v neděli v podvečer u dvou požárů osobních aut. Jedno hořelo v Hnojníku a další v Ostravě. Škoda byla odhadnuta na 110 tisíc korun. Příčina vzniku požáru je u obou případů v šetření, obešly se bez zranění.

Dvanáct minut po šesté hodině byly do Hnojníku na Frýdecko-Místecku vyslány dvě jednotky hasičů k ohlášenému požáru v motorovém prostoru Renaultu.

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Poplach byl spolu s místními dobrovolnými hasiči vyhlášen jednotce Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice v Nošovicích. Požár byl rychle lokalizován práškovým hasicím přístrojem jednoho z kolemjedoucích řidičů, hasiči provedli ochlazení vodou a pečlivou kontrolu termokamerou. Vyšetřovatel odhadl výši škody na 10 tisíc korun."

Krátce před 19. hodinou pak vyjeli hasiči ze Zábřehu k požáru Fordu Mondeo do Místecké ulice.

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Automobil byl v době příjezdu jednotky na místo události zcela zasažen plamenným hořením. Hasiči k likvidaci nasadili jeden vodní proud v dýchací technice, zásah jim zabral necelých 20 minut. Po tuto dobu musel být provoz v ulici zastaven, obnoven byl krátce před půl osmou."

Plameny napáchaly škodu za 100 tisíc korun.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy