Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Odpočinkový areál Karvinského moře se dočkal dalšího vylepšení, cyklostezka je dokončena

Areál Karvinského moře se i letos upravoval ke spokojenosti jeho návštěvníků. Byla dokončena cyklostezka kolem celého areálu v délce tří kilometrů a také se rozšiřovala pláž pro odpočinek. Přibylo molo, lavičky a další mobiliář.

Areál Karvinského moře se před letošní létem opět výrazně změnil. Největší změnou je dokončení cyklostezky po obvodu areálu v délce 3 kilometrů.

Jan Wolf, primátor Karviné: "Jde o druhou fázi vylepšování Karvinského moře. V letošním roce jsme měli ambici udělat tříkilometrovou inline a cyklodráhu s přemostěním. To se nám podařilo, stavba je dokončena. Jsem rád, že se to podařilo stihnout, a že si tu trasu lidé na kolečkových bruslích, případně kolech, mohou projet."

I samotné odpočinkové místo dostálo změn.

Jan Wolf, primátor Karviné: "Jsme rozšiřovali pláž, na té pláži přibyl nový majetek, tzn. lavičky, převlékárna, nová mola tam vznikla, opět je to rozšíření nabídky pro letní trávení volného času našich lidí."
anketa: návštěvníci Karvinského moře: "Je to tu super, líbí se nám." "Jdeme se koupat, musíme se někde zchladit. Jsme rádi, že to tady udělali, takže máme pohodu úplně." "My tu chodíme plavat, je to tu dobré někdy." "Vypadá to tam dobře, mohla by být všude, ta písečná pláž."

Prioritou je, aby si tento areál zachoval přírodní ráz.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy