Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinské Lodičky patřily opět rockerům, vystoupila kapela Traktor i Arakain

V Karviné se konal pátý ročník festivalu Karviná Rocks, který pro fanoušky této muziky připravila Iniciativa Dokořán na Lodičkách. Letošními hlavními hosty programu byl Arakain a Traktor, příležitost zahrát si ale dostaly i místní kapely.

Už popáté měli rockoví fanoušci příležitost slyšet v Karviné známé i méně známé rockové kapely. Pořadatelům z Iniciativy Dokořán se podařilo sestavit program festivalu Karviná Rocks tak, aby příležitost zahrát si dostaly i karvinské kapely.

Lukáš Heczko, organizátor festivalu: “ Vystoupí Messalina, Ingott, jsou kapely, se kterými jsme začínali tento festival rozjíždět v roce 2017. Hlavním tahákem je Traktor a Arakain, to jsou největší kapely."

Skupina Ingott si zahrála na domácí půdě po několika letech a rovnou představila a pokřtila i nový singl.

Jiří Šperl, kytarista a zpěvák kapely Ingott: "Co se týče singlu, chtěli jsme udělat poctu našim fanouškům, jmenuje se Komando, protože si takto naši fanoušci říkají Komando Ingott."

A na co konkrétního se těšili rockoví fanoušci?

anketa: návštěvníci festivalu: "Já hlavně na ty, co hrají před Traktorem, čili poslechnout si něco, co ještě neznám." "Pro mě asi Ingott a potom Arakain."

Martin Kapek, zpěvák kapely Traktor, si atmosféru v Karviné užíval naplno.

Martin Kapek, zpěvák kapely Traktor: "Ty lidi tady jsou prostě spontánní, je nakopneš a to je motor, který funguje na tisíc procent, bylo to úžasné, zpívali si, bavili se."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy