Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Cyklista se po srážce autem u Kravař nechal odvézt domů a neví kdo ho srazil

Kuriózní nehodu mají na stole opavští dopravní policisté. U Kravař podle výpovědi srazilo cyklistu auto. Muž se následně nechal řidičem odvézt domů a později ohlásil nehodu na policii. Teď ale neví, kdo ho srazil. Policie se proto obrátila s pátráním na veřejnost.

Nehoda se stala v sobotu 23. července před 23:00 hodinou večer na silnici I/56 v katastru obce Kravaře.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "Do cyklisty jedoucího po silnici ve směru od Velkých Hoštic měl narazit osobní automobil. Vlivem nárazu byl i s kolem odmrštěn do pravého silničního příkopu. Řidič automobilu zastavil, pomohl mu vstát a nabídl odvoz domů, s čímž muž souhlasil. Značně poškozené jízdní kolo ponechali na místě dopravní nehody."

Přesto, že cyklista vlivem pádu utrpěl drobná zranění, lékařské ošetření nevyhledal a policii událost oznámil až dodatečně. Řidiče, který ho měl srazit, neznal, uvedl pouze, že se jednalo o menší červené osobní auto.

Daniela Vlčková, mluvčí PČR MSK: "Policisté se obracejí na případné svědky s žádosti o sdělení informací, které by mohly napomoci při šetření příčin a průběhu dopravní nehody. Z téhož důvodu by také uvítali možné kamerové záznamy. Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkuje."

Informace můžete sdělit přímo na služebnu dopravního inspektorátu územního odboru Opava, telefon 974 737 259 nebo na linku 158.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy