Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V karvinském kině Centrum probíhá částečná modernizace kinosálu. Bude mít vliv na akustiku

V karvinském kině Centrum probíhá další modernizace kinosálu. Tentokrát budou mít změny vliv na akustiku. Milovníci filmů o projekci novinek během rekonstrukce ale nepřicházejí, promítá se v letním kině a ve velkém sále městského domu kultury.

Návštěva kina Centrum bude pro milovníky filmů ještě větším zážitkem než doposud. Právě tady probíhá další vylepšení, které bude mít vliv na akustiku v sále.

Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin: "Práce tady v kinosále kina Centrum probíhají od začátku července, kdy byly sundány staré obkladové materiály, které byly zcela nevyhovující jak esteticky, tak požárně tak akusticky. V současné době se vyrábí ty nové akustické prvky, které tady budou nakladeny na ty zdi."

Předpokládá se, že práce budou dokončeny v polovině října.

Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin: "Určitě zase chystáme zajímavou akci na otevření za zvýhodněné vstupné a podobně."

V době modernizace kinosálu diváci o projekce filmů nepřicházejí, promítá se v letním kině i ve velkém sále městského domu kultury.

Andrzej Bizoň, náměstek primátora: "Když to shrnu, tak při generální opravě kina Centrum ten vnitřek, ty útroby celého toto zázemí zvuku a techniky nebylo rekonstruováno, proto jsme k tomu přistoupili."

Kromě filmových představení v letním kině i ve velkém sále městského domu kultury mohou karvinští i návštěvníci města navštěvovat spoustu kulturních akcí, představení a koncertů, které MěDK pro kulturní život ve městě zajišťuje.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy