Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští v Běhu pro zdraví finančně pomáhají potřebným. Tentokrát běželi pro Galaxii

Karvinští atleti opět uspořádali pro veřejnost Běh pro zdraví. Tentokrát se běželo z areálu Lodiček a výtěžek ze startovného byl věnován dennímu stacionáři Galaxie centrum pomoci.

Atleti z TJ Jäkl Karviná pravidelně pořádají akci nazvanou Běh pro zdraví. Srpnový běh se konal už popáté a start byl naplánován z areálu Lodiček a to i za deštivého počasí.

Ondřej Sikora, člen výboru TJ Jäkl Karviná: “Běhy pro zdraví pořádáme z důvodu toho, aby se karvinská veřejnost dostala ke sportu, běhání, zdravému životnímu stylu. Každoročně pořádáme od března do října tyto běhy každý měsíci.”
anketa: účastníci Běhu pro zdraví: "To je ideální počasí. Ta teplota je super, běželo se výborně." "Běželo se mi úžasně, myslel jsem, že poběžím pomalu než v takovém tempu vysokém. Běh pro zdraví je hlavně běhat pro radost, že.” 

Červencový a srpnový běh, se konal na podporu denního stacionáře Galaxie centrum pomoci.

Marcel Dvořák, ředitel Galaxie centrum pomoci: “ Byl jsem velmi překvapen a mile potěšen, že jsme byli zařazeni do projektu atletického klubu. Výtěžek určitě přivítáme, protože 2. září pořádáme Zahradní slavnost a tam vás všechny můžu pozvat."

Zahradní slavnost pro rodiny s dětmi se tentokrát bude konat s názvem Galaxie v pohybu. 

Nahlásit chybu


K tématu
Kohimex, spol. s r.o. - pracoviště Píšť
Píšť
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

HB group Facility s.r.o.,
Ostrava
od 13 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail