Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinská knihovna nabídne na začátku školního roku doplňkovou službu - balení učebnic

Karvinská centrální knihovna je momentálně z technických důvodů uzavřena, už od pondělí se ale pro čtenáře znovuotevře. Především rodiče školáků jistě ocení doplňkovou službu, kterou knihovna nabídne - balení učebnic. Knihovnice knihy zabalí na počkání, pokud bude zájem vyšší, počkají si lidé dva až tři dny.

 Se začátkem nového školního roku nabídne knihovna mimo jiné i doplňkovou službu, o kterou je zájem hlavně na začátku školního roku, a to balení učebnic. 

Božena Megarčiaková, knihovnice: “Když k nám čtenáři, rodiče, děti nebo studenti přijdou a zažádají o obalení sešitů, tak jim budou odborně a kvalitně zabaleny.” 

Ochránit si mohou zájemci nejen učebnice, ale i knihy ze své knihovny. Obal vydrží několik let, je odolný vodě i mastnotě.

Božena Megarčiaková, knihovnice: “Na začátku školního roku toho bývá více, takže ať se snažíme jakkoliv, tak rodiče si budou muset počkat do druhého nebo třetího dne, ale vynasnažíme se to udělat co nejdřív a v co nejvyšší kvalitě.” 

Během šestitýdenního uzavření centrální knihovny se také proměnilo dětské oddělení.

Barbora Javorková, knihovnice: ”My jsme se rozhodli, že dětem trochu proměníme prostředí, ve kterém si mohou číst, dostaly krásnou magnetickou tabuli, na kterou mohou psát vzkazy knihovně, přání, které knihy chtějí.”

Nejpracnější v době uzavření pobočky byla pro knihovnice revize všech knih, které se v knihovně nachází. Ta probíhá jednou za deset let.

Nahlásit chybu


K tématu
Miroslav Pekař, STOMMPY CZ/SK
Ostrava
od 24 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Urbeva s.r.o., čerpací stanice MOL Ostrava, ul. Mariánskohorská
Ostrava
od 25 500 do 27 500 Kč/měsíc

Detail

Jiří Červinka - pracoviště MSK
Bravantice
od 29 400 do 33 600 Kč/měsíc

Detail