Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Mořkově a ve Štramberku proběhl přebor hasičů a policistů v orientačním běhu

Sportovní klub Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem Moravskoslezského kraje, Moravskoslezským krajem a Českou hasičskou sportovní federací uspořádali dvoudenní Přebor HZS ČR a Policie ČR v orientačním běhu.

Ve středu 21. září nastoupili na trať v Mořkově jednotlivci, čtvrtek patřil závodu tříčlenných štafet v okolí centra Štramberku. Na start se postavilo celkem 45 závodníků z řad jak policie a hasičů, tak i Armády České republiky.

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Nejdelší trať pro jednotlivce na úpatí kopce Huštýn v Mořkově lehce přesáhla délku tří kilometrů, závodních na ní museli projít 13 kontrol. Kontrolní body závodu štafet vedly závodníky po okolí centrálního náměstí Štramberka a pod věží Trúba.

Přivítat závodníky přišli kromě ředitele závodu plk. Radka Zemana rovněž ředitelé územního odboru Nový Jičín - za Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje plk. Petr Adamus, za Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje plk. Tomáš Kvíčala a také starostka Mořkova Ivana Váňová.

Jakub Kozák, mluvčí HZS MSK: "Vyhodnocení dvoudenního klání se konalo v rekreačním areálu U Kateřiny ve Štramberku, kde byli závodníci rovněž ubytováni. O předání cen, mezi kterými nechyběla dřevěná silueta hradu Štramberk, včetně věže Trúba, se postarali všichni výše zmiňovaní, doplnila je rovněž starostka Štramberka Andrea Hlávková."

Výsledková listina

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy