Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na 15. ročníku Karvinského talentu zazpívali talentovaní mladí zpěváci s kapelou

Nejlepší zpěváci a zpěvačky z řad základních a středních škol mají za sebou účast v patnáctém ročníku pěvecké soutěže Karvinský talent. Jejich vystoupení hodnotila odborná porota a o těch nejlepších ještě v budoucnu určitě uslyšíme.

Pěvecky nadané děti dostaly už po patnácté šanci ukázat svůj talent na veřejnosti. Základní a mateřská škola Prameny společně s městem a domem kultury pro ně opět zorganizovala soutěž nazvanou Karvinský talent.

 Na pódiu se ve čtyřech kategoriích ukázali ti nejlepší z nejlepších, kteří prošli výběrovým kolem a před odbornou porotou zazpívali ze všech nejlíp.

Andonis Civopulos, předseda poroty: “Ti zpěváci zpívají suprově a je to zase o něco výš než to bylo předtím a je to čím dál lepší."

Z každé kategorie byli vybráni tři nejlepší. Vítězem první kategorie se stala Anna Plášková.

Nejlepší zpěvačkou druhé kategorie byla vyhlášena Žofie Johana Muchová.

Žofie Johana Muchová, vítězka 2. kategorie, 4. třída - 7. třída: "Jsem překvapena, hodně ráda, protože už 9 let zpívám, snažím se posouvat, jsme hodně ráda."

Třetí kategorii vyhrála soutěžící Karolína Šturcová. Je to poprvé, co na pěvecké soutěži vůbec vyhrála.

Karolína Šturcová, vítězka 3.kategorie, 8. třída - SŠ: "Jsem strašně šťastná, nečekala jsem to vůbec. Konkurence byla těžká. "

První místo ve čtvrté kategorii potěšilo a překvapilo duo Anna a Ella Škobrtalovy s písní Máme tu další dobrý den..

Ella Škobrtalová, z vítězného dua 4. kategorie, bez omezení věku: “Já jsem to vůbec nečekala, myslela jsme, že budeme třetí."

Všichni ocenění si domů odnesli spoustu hodnotných cen a také poukázky na nákup do obchodu s oblečením.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy