Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Známe vítěze 6. ročníku soutěže Miss babča a Štramák roku. Podívejte se

V kulturním domě Akord v Ostravě-Zábřehu vyvrcholil 6. ročník soutěže Miss babča a Štramák roku. Letošní novinkou byla okresní kola, která byla jakýmsi „předvýběrem“. Do finále se nakonec probojovalo 10 žen a 6 mužů.

Několikaměsíční přípravy na Miss babču a Štramáka roku 2022 skončily. Nacvičování choreografií a pilování disciplín hrálo zásadní roli v rozhodování poroty, která se i letos zapotila, než vybrala vítěze.

Alžběta Řepová z Jakartovic, Miss babča: “Vůbec jsem to nečekala. Nedovedu se vůbec vyjádřit k tomu. Jsem to vůbec nečekala, že budu babča roku. Takže máte radost? Mám radost, ale takové překvapení, že nečekala jsem to.”

Dalibor Kališ z Frýdku-Místku, Štramák roku: “Radost se asi teprve dostaví, protože první, co bylo, tak bylo takové dojetí. Nečekal jsem to, přece jenom už mám nějaké roky a jsou tady i mladší, sympatičtější, dejme tomu a co na mě viděli, nevím.” 

Co nakonec rozhodlo, když to bylo tak těžké?

Jiří Navrátil (KDU-ČSL), náměstek hejtmana MS kraje: “Byl to samozřejmě pohled i na věk, který ta babička měla, protože některým babičkám by ten věk vůbec nikdo nehádal. A my potřebujeme poslat do toho celostátního kola opravdu tu babičku.”

Do hlasování se mohli zapojit i diváci zaplněného sálu, kteří rozhodli o Miss Sympatie a Štramákovi sympaťákovi.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy