Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinská porodnice uspořádala den otevřených dveří workshopovou formou

Karvinská rájecká nemocnice uspořádala pro budoucí rodiče Den rodiny - den otevřených dveří na porodnici. Budoucí maminky i jejich partneři se na jednom místě dozvěděli vše, co je zajímalo.

Gynekologicko-porodnické oddělení a novorozenecké oddělení karvinské rájecké nemocnice uspořádala společně den otevřených dveří pro nastávající rodiče v rámci tradiční akce nazvané Den rodiny, aby jim přiblížily vše, co je čeká v souvislosti s těhotenstvím, porodem, péčí o novorozence a na co je dobré se připravit.


Věra Murínová, mluvčí Nemocnice Karviná-Ráj:
"My jsme pojali ten den otevřených dveří workshopovou formou, máme tady několik stanovišť, kde jsou porodní asistentky s lékařem, s porodníkem, máme tady oddělení novorozenecké, které vysvětluje jak pečovat o novorozence."
Martina Skalková, staniční sestra z porodního sálu: "Můžeme během dneška probrat i maminčin porodní plán, probíráme polohy nejen při první době porodní, ale i při porodu samotném, v jaké atmosféře ten porod u nás probíhá a alternativní pomůcky, které můžeme nabídnout."
anketa: návštěvnice akce: "Zatím mě to mile překvapuje, mluvila jsem se staniční sestrou, která mi nabídla předporodní kurzy a jsou zatím všemu otevření." "Čekáme první. Přišli jsme se podívat, to je porodnice v našem městě, tak se chystáme tam podívat, uvidíme, co nám ukážou zajímavého."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy