Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné je mezi děvčaty velký zájem o volejbal, hledají se další kvalifikovaní trenéři

Volejbalový klub Karviná má velkou a silnou základnu už několik desítek let. Týmový duch, pevné přátelství a nadšení pro tento sport je základním kamenem tohoto oddílu. Klub by ale rád mezi sebe přivítal další nové trenéry.

Historie Volejbalového klubu Karviná začala v šedesátých letech minulého století, tehdy tvořil mužskou i ženskou základnu. 

Bedřich Koupil , předseda VK Karviná, trenér: “V tomto okamžiku u nás působí přes 60 děvčat do 18 let a 12 děvčat, které mají více jak 18 let, ale mohly by hrát v mladších věkových kategoriích, jako jsou juniorky, kadetky atd. "
Adéla Matejková, členka VK Karviná: “ Mě to baví, protože je to kolektivní sport, můžu hrát se svým týmem a baví mě to.”
Nikol Monczková, členka VK Karviná: "Je tady dobrý kolektiv, jsou tu super kámošky, trenéři taky, takže tak.” 

Přáním předsedy je, aby měl v týmu více trenérů.

Bedřich Koupil , předseda VK Karviná, trenér: “ Je to palčivá otázka, protože máme velký zájem dětí, ale bohužel, máme nedostatek kvalifikovaných trenérů. Je to dáno dobou, ale i tím, že je to časově náročné a ten, kdo to dělá, si musí hodně svého osobního volna od rodiny utrhnout, aby vlastně schopen provádět to, co je žádoucí v rámci učení volejbalu, hráček atd.” 

Volejbalovému klubu Karviná vychází město vstříc a spolu s dalšími sponzory ho finančně podporuje. Další zájemkyně klub s radostí přivítá.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy