Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dva zranění po srážce tří aut v Dobré na Frýdecko-Místecku

Tři nabouraná auta, dva zranění a z toho jeden člověk vyproštěný pomocí hydraulického vyprošťovacího nářadí. Taková je bilance ranní nehody v obci Dobrá v okrese Frýdek-Místek.

Operační středisko hasičů obdrželo informaci o nehodě v obci Dobrá, ve čtvrtek v 8:35 hod. Na místo události vyrazili profesionální hasiči ze stanic Nošovice a Frýdek-Místek.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Na hasiče po příjezdu na místo události čekala nehoda dvou vozidel, která narazila do třetího zaparkovaného vozidla. Řidička jednoho z havarovaných vozidel byla při příjezdů hasičů již venku z vozidla a v péči svědků nehody, kteří se v inkriminovaném místě pohybovali."

Ve druhém vozidle zůstal zaklíněný řidič a nebyl schopen se sám dostat z vozidla. I tomuto řidiči již svědci nehody poskytovali pomoc.

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Hasiči na záchranu řidiče použili hydraulické vyprošťovací zařízení a po uvolnění nohou, řidiče vytáhli pomocí speciální páteřové desky ven z vozidla a předali ho posádce záchranné služby. Obě osoby byly následně transportovány do nemocničního zařízení."

Po ukončení záchranných prací přišlo na řadu vyšetření příčiny dopravní nehody Policií ČR. Jakmile toto šetření bylo ukončeno, hasiči uklidili komunikaci a vrátili se na své základny.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy