Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vyhlídkové kolo, trhy, dětská scéna. Ostravské Vánoce Štědrým dnem neskončily

Masarykovo náměstí, Kuří rynek, nebo klub Parník budou žít vánoční atmosférou i v dalších dnech. Obyvatelé i návštěvníci centra Ostravy si ji tak budou moci vychutnávat až do začátku ledna.

Ostravské Vánoce Štědrým dnem rozhodně neskončí. V centru města budou pokračovat vánoční trhy, k dispozici bude i dětská scéna s třemi herními prvky, Ježíškova pošta nebo tradiční vánoční betlém.

Alena Pataky (ANO), místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Mohou si všichni zabruslit na vánočním kluzišti. V provozu bude samozřejmě i vyhlídkové kolo, budou otevřené stánky a nezapomínám pozvat všechny občany i do Parníku, kde se odehrávají naše mini Vánoce, kde budou probíhat samozřejmě různé akce a workshopy."

Na své si mezi svátky přijdou i milovníci hudby. Připraveny budou hned dva koncerty, které proběhnou v klubech Parník a Fabric.

Dominik Beneš, dramaturg CKV: “Máme velký koncert ve Fabriku, je to koncert Úspěchu 28.12., kapely Úspěch a 29. 12. zde v Parníku na Sokolské třídě 26 vystoupí skupina Bandaband.”

Alena Pataky (ANO), místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “25. února pořádá CKV ve Fabricu Džínový hippies ples. Určitě to bude stát za to, protože hlavním motivem je skutečně odít se, připravit se tak, abysme se přizpůsobili a vrátili se do let hipisáckých.”

Dominik Beneš, dramaturg CKV: “Středobodem džínového plesu bude kapela The Backwards, což je revival Beatles, kdo neví. Určitě moc rádi zveme. V ceně vstupného na ten džínový ples je také tematická večeře.”

Vstupenky jsou v prodeji už teď, a to online na stránkách ckv-ostrava.cz.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy