Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie vysvětlila oznámení o pokusu o únos chlapce v Bystřici

Minulý pátek 20. ledna ráno přijali třinečtí policisté oznámení, kdy se měl na autobusové zastávce v obci Bystřice snažit násilím někdo tahat mladistvého chlapce do auta. Policie vše prověřila, vypátrala auto i zúčastněné a nakonec se žádný pokus o únos nepotvrdil.

Kriminalisté se od oznámení začali případem okamžitě zabývat. Podařilo se jim vypátrat i auto, do kterého měl být chlapec údajně tažen. Po výslechu řidiče a dalších svědků, se vše vysvětlilo.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Dle získaných informací se má jednat o řidiče taxislužby. V daný den, tedy minulý pátek, ho vzhledem k obtížně sjízdné silnici kvůli počasí, měl požádat řidič linkového autobusu o svoz cestujících ze zastávek v tomto úseku. Tomu měl řidič taxislužby vyhovět. Když dojel na zastávku, kde čekal chlapec, měla z vozidla vystoupit jedna z cestujících, oslovit ho a nabídnout mu odvoz."

Chlapce to ale velmi polekalo a z místa vyděšený utekl.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Dle získaných poznatků nedošlo k násilnému tahání chlapce do vozidla, což kriminalistům potvrdil i sám mladistvý. V souvislosti s tímto tedy nebylo zjištěno žádné protiprávní jednání."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy