Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Porubský reprezentační ples mimo obvod je minulostí. Po letech se vrátil do DK Poklad

Dům kultury Poklad po letech patřil reprezentačnímu plesu porubské radnice. Zájem o něj tak byl velký. Vstupenky byly vyprodané během několika málo dnů.

Porubská radnice dlouhá léta neměla kde pořádat reprezentační ples obvodu. Kulturní dům Poklad byl v rekonstrukci a nikde jinde v Porubě není vhodný sál a zázemí pro plesy. Konal se tak v Klimkovicích nebo v hotelu Clarion.

Lucie Baránková Vilamová (ANO), starostka MOb Ostrava-Poruba: "Po více než 12 letech se porubský ples vrací do Pokladu a já bych chtěla tomu porubskému plesu popřát, aby tady našel svůj nový domov, aby se mu tady líbilo a aby každý ročník byl tak rychle vyprodaný jako byl i tento ročník."

Na své si na plese přišli všichni milovníci tance a dobré zábavy. Hlavními hvězdami byla Monika Absolonová a Martin Chodúr se Septet plus Orchestra. Nechyběla ani Cyber show a bohatá tombola.

Monika Absolonová, zpěvačka: "Jsem překvapená, že je to moc hezké. Do Ostravy se těším vždy, protože mi tady bylo vždycky strašně dobře."

Martin Chodúr, zpěvák: “Na plesech zpívám velice rád a o to radši, když je to s velkou kapelou jako dneska takže je to krásné vidět. Lidi jak tančí, jak jsou svátečně naladěni, oblečení."

Anketa: návštěvníci plesu: "Mě se líbí všechno, pan Chodúr, paní Absolonová a máme tady parádní party, výborné."
"Báječné. Toto je první porubský ples po dlouhé době a je to v Pokladu. To je důležité a jsme tady rádi a jsme rádi, že to tady je."

Pro všechny byl porubský ples v krásných prostorách Pokladu velkým zážitkem a na radnici už teď přemýšlí nad dalším ročníkem.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy