Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nový Jičín má nová hřiště na sportovní vyžití

Nový Jičín otevřel několik nových hřišť na sportovní vyžití. Vybudována byla v rámci prostorného areálu venkovního bazénu.

Nové hřiště na beachvolejbal, multifunkční aréna, workoutové hřiště a několik hracích zón pro děti. Tatko se rozrostlo sportovně rekreační vyžití v Novém Jičíně. Sportoviště jsou situována v areálu venkovního bazénu. Jako první je vyzkoušeli hráči basketbalového oddílu.

“Je to úžasné, super hřiště,” reagoval jeden z hráčů basketbalu, který umělý povrch multifunkční plochy vyzkoušel jako první. “Hřiště je dobré, alespoň se pořád nemusíme potit v hale,” dodal spoluhráč.

Vybudování nových sportovních prvků bylo součástí čtvrté etapy postupné revitalizace prostoru sportovní haly s vnitřním a venkovním koupalištěm.

“Ta venkovní část vyšla na 7,3 milionů korun včetně DPH. Je to tady hodně znát, ten areál je hodně oživený, hodně pěkný,” uvedl Jaroslav Dvořák (ČSSD), starosta Nového Jičína.

Beach volejbal se nyní hraje na kvalitním křemičitém písku, multifunkční hřiště má osvětlení a je vybaveno pro hru několika sportů.

“Multifunkční aréna může sloužit ke hře basketbalu, nohejbalu i kopané, máme tam také nalajnované tři hřiště na badminton,” pousmál se Pavel Kelar, ředitel bazénu.

Sportoviště s umělým povrchem je zvlášť oplocené a je přístupné i z vedlejší ulice. Využít jej může veřejnost i v případě, kdy bude kvůli špatnému počasí venkovní bazén uzavřen, a také v jarním a podzimním období.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyČeská distribuční a.s. - NJ
Nový Jičín
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Paletten service logistik s.r.o. - pracoviště Nová Horka
Studénka
od 25 000 do 33 000 Kč/měsíc

Detail

Protektia s.r.o. - Lidl Frenštát p/R.
Frenštát pod Radhoštěm
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry