Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Strategická noční hra začala v novojičínském divadle, účastníky pak provedla hororovým příběhem

Nový Jičín se stal herním polem noční strategické hry NINJA. Tato interaktivní akce plná adrenalinu a dobrodružství začala netradičně - představením v Beskydském divadle.

Příznivci dobrodružství, adrenalinu a  logiky se dočkali čtvrtého pokračování Noční interaktivní novojičínské akce - zkráceně NINJA. Strategická týmová hra letos ale neodstartovala na náměstí, ale v pět hodin odpoledne v Beskydském divadle.  

“Do divadla jsme vyrazili tak jak se sluší a patří a potom máme připraveno převlečení a jsme připraveni úplně na všechno,” usmíval se účastník hry v obleku. “Doufám, že to bude velká zábava,” reagovala mladá žena z dalšího týmu. “Máme nějaké indicie a  očekáváme vítězství,” řekl rozhodně další hráč. 

“V té divadelní hře se stane některá velmi důležitá věc, která souvisí s příběhem celé hry NINJA. A ta hra je o tom, že v 16. století přišel do města cizinec, který vstoupil do apatyky a požádal apatykáře, ať mu prodá propolis,” naznačil Lukáš Haraga, spoluorganizátor akce.   

Obsahem hry byl tajuplný lehce hororový příběh, který účastníky zavedl na zhruba 30 stanovišť ve městě a okolí.   

“Pro letošní ročník noční hry NINJA jsme vyvinuli aplikaci, která provází hráče celou hrou. Zároveň tam mají spoustu nápověd a indicií, aby si hru mohli opravdu užít,” uvedl Radim Mohler, spoluorganizátor akce.

Čtvrtý ročník NINJI zlákal rekordní počet více než 300 účastníků v 76 týmech. Na vyřešení příběhu měli 20 hodin. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy