Strategická noční hra začala v novojičínském divadle, účastníky pak provedla hororovým příběhem

Nový Jičín se stal herním polem noční strategické hry NINJA. Tato interaktivní akce plná adrenalinu a dobrodružství začala netradičně - představením v Beskydském divadle.

Příznivci dobrodružství, adrenalinu a  logiky se dočkali čtvrtého pokračování Noční interaktivní novojičínské akce - zkráceně NINJA. Strategická týmová hra letos ale neodstartovala na náměstí, ale v pět hodin odpoledne v Beskydském divadle.  

“Do divadla jsme vyrazili tak jak se sluší a patří a potom máme připraveno převlečení a jsme připraveni úplně na všechno,” usmíval se účastník hry v obleku. “Doufám, že to bude velká zábava,” reagovala mladá žena z dalšího týmu. “Máme nějaké indicie a  očekáváme vítězství,” řekl rozhodně další hráč. 

“V té divadelní hře se stane některá velmi důležitá věc, která souvisí s příběhem celé hry NINJA. A ta hra je o tom, že v 16. století přišel do města cizinec, který vstoupil do apatyky a požádal apatykáře, ať mu prodá propolis,” naznačil Lukáš Haraga, spoluorganizátor akce.   

Obsahem hry byl tajuplný lehce hororový příběh, který účastníky zavedl na zhruba 30 stanovišť ve městě a okolí.   

“Pro letošní ročník noční hry NINJA jsme vyvinuli aplikaci, která provází hráče celou hrou. Zároveň tam mají spoustu nápověd a indicií, aby si hru mohli opravdu užít,” uvedl Radim Mohler, spoluorganizátor akce.

Čtvrtý ročník NINJI zlákal rekordní počet více než 300 účastníků v 76 týmech. Na vyřešení příběhu měli 20 hodin. 
Hudební výlety: Velkolepá komorní hra

07.12. 18:00 - 12.11. 16:45
Nový Jičín, Zámek Kunín, Kunín

Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.
Nový Jičín
od 170 000 Kč do 200 000 Kč

Detail

Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.
Nový Jičín
od 20 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků