Fotbalisté z Nového Jičína vyhráli malou Ligu mistrů. Gratuloval jim i Milan Baroš

Kluci z novojičínské Základní školy Galaxie vyhrál malou Ligu mistrů, kterou pro děti pořádal fotbalový klub Baník Ostrava. Pohár vítězů převzali z rukou Milana Baroše.

Tři osmiletí  kamarádi a spolužáci z novojičínské Základní školy Galaxie spolu hrají kopanou v přípravce zdejšího fotbalové klubu. Společně teď vytvořili také tým, který přijal výzvu zúčastnit se 1. ročník turnaje malé Ligy mistrů. Pořádal jej FC Baník Ostrava pod záštitou Milana Baroše a Marka Jankulovského. 

“Hrálo tam 30 týmů, kdy se hrálo na hřištích 5 x 8 metrů, bez brankáře, ve třech hráčích no a naši kluci to vlastně všechno vyhráli. Měli dvě remízy, postoupili do finále a tam vyhráli komplet všechno. Porazili baníkovce i Slováky,” podotkl Daniel Fojtík, ZŠ Galaxie.  

Turnaj tříčlenných týmů se hrál na hřišti 5 x 8 metrů, určen byl fotbalistům ročníku 2009  a mladším, rozdělen byl do dvou věkových kategorií. Milan Baroš byl patronem skupiny, ve kterém hrála i Galaxie NJ. 

“Mám z toho pěkný zážitek, že tam byl Milan Baroš a Marek Jankulovsky, to jsou legendy, které vyhrály tu Ligu mistrů,” sdělil Max Kelnar, ZŠ Galaxie. 

“Pohár nám předával Milan Baroš,” přidal se Jakub Chmelař, tým Galaxie NJ.  

“Hraju fotbal jeden rok a je to můj nejoblíbenější sport,” podotkl Ondřej Fojtík, tým Galaxie NJ. 

Všichni tři kluci také zažívají skvělou sezonu v rámci novojičínské přípravky.  Ve své soutěži v podzimní části si z 10 zápasů připsali 10 výher.
30. výročí sametových událostí

17.11. 14:00 - 13.11. 20:46
Nový Jičín, Masarykovo náměstí , Nový Jičín

Hudební výlety: Velkolepá komorní hra

07.12. 18:00 - 13.11. 20:46
Nový Jičín, Zámek Kunín, Kunín

Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.
Nový Jičín
od 170 000 Kč do 200 000 Kč

Detail

Noroo Bee Chemical Czech s.r.o.
Nový Jičín
od 20 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků