Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lampionový průvod s pohádkou

Listopad je obdobím, kdy Rodinné centrum Mozaika pravidelně připravuje lampionový průvod - a pokaždé jej doprovází jiný tematický příběh. Letošní putování začalo na obvyklém místě na Masarykově náměstí, kde se po setmění sešlo více než 500 lidí.

“Společně s muchomůrkou, tedy mnou hříbečkem, se všichni vydáme tady z krásného náměstí do Smetanových sadů, kde děti čeká odměna. Odměna v podobě Křemílka a Mochomůrky a jednoho hudebního vystoupení. Děti ještě dostanou sladkou odměnu a něco na památku,” uvedla  Zuzana Rosová, RC Mozaika. 

“Rodiny s malými i většími dětmi mají o tyto akce čím dál tím větší zájem, mají rádi místní komunitu, Nový Jičín a hlavně být spolu,” dodala Zuzana Rosová. 

Mozaika připravuje pro veřejnost v průběhu roku také další zábavné i vzdělávací akce pro rodiny s dětmi. V létě je to oblíbený Pohádkový les na Skalkách. Teď na podzim to byla První pomoc u malých dětí aneb rodič záchranář a Den zdraví ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí. První adventní neděli pořádá ve Středisku volného času Fokus setkání se svatým Mikulášem. 


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků