Lampionový průvod s pohádkou

Listopad je obdobím, kdy Rodinné centrum Mozaika pravidelně připravuje lampionový průvod - a pokaždé jej doprovází jiný tematický příběh. Letošní putování začalo na obvyklém místě na Masarykově náměstí, kde se po setmění sešlo více než 500 lidí.

“Společně s muchomůrkou, tedy mnou hříbečkem, se všichni vydáme tady z krásného náměstí do Smetanových sadů, kde děti čeká odměna. Odměna v podobě Křemílka a Mochomůrky a jednoho hudebního vystoupení. Děti ještě dostanou sladkou odměnu a něco na památku,” uvedla  Zuzana Rosová, RC Mozaika. 

“Rodiny s malými i většími dětmi mají o tyto akce čím dál tím větší zájem, mají rádi místní komunitu, Nový Jičín a hlavně být spolu,” dodala Zuzana Rosová. 

Mozaika připravuje pro veřejnost v průběhu roku také další zábavné i vzdělávací akce pro rodiny s dětmi. V létě je to oblíbený Pohádkový les na Skalkách. Teď na podzim to byla První pomoc u malých dětí aneb rodič záchranář a Den zdraví ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí. První adventní neděli pořádá ve Středisku volného času Fokus setkání se svatým Mikulášem. 
Technické služby města Příbora, příspěvková organizace
Nový Jičín
od 19 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

VITTO TEA BOARD, s.r.o.
Nový Jičín
od 17 688 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků