Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Avizované investiční akce týkající se bydlení začnou v červenci

Léto bude v Novém Jičíně ve znamení zahájení několika staveb. Radnice v minulých týdnech ukončila více výběrových řízení na veřejné zakázky.

Rada města následně 19. května vítězné uchazeče schválila. Mohou tak fyzicky začít některé avizované investiční projekty.

Václav Dobrozemský (ODS), 1. místostarosta Nového Jičína: “Jednalo se o zakázky v oblasti bydlení. Čili velká investiční akce, rekonstrukce bytového domu K Archivu, dále dvě zateplovačky, bytový dům na ulici Zborovská a Na Lani 212.”

Vybrané už jsou také firmy, která plošně opraví rozbité komunikace ve městě a vybuduje odbočku na cyklostezce Koleje v katastru Bludovic směrem přes viadukt.

Václav Dobrozemský (ODS), 1. místostarosta Nového Jičína: “Další zakázkou, která byla schválena a kde byl vybrán vítězný uchazeč, je rekonstrukce objektu krytého stání na sídlišti v Loučce. Je to objekt, který slouží pro parkování motorových vozidel.

Vedení města předpokládá, že během května a června budou podepsány smlouvy s vybranými dodavatelskými společnostmi a v červenci by mohly být zahájeny samotné stavby.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy