Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Srážka osobního a nákladního auta uzavřela hlavní tah mezi Starým a Novým Jičínem

Řidič osobního auta přejel do protisměru a srazil se s náklaďákem. Vážná nehoda uzavřela v pátek večer hlavní tah silnice I/48 mezi Starým a Novým Jičínem. Řidič osobního auta byl transportován do nemocnice. Uzavírka byla naplánována do 23. hodin.

Nehoda se stala v 18:25 hodin u mimoúrovňového křížení na silnici I/48 v Šenově u Nového Jičína. Po srážce osobního a nákladního auta musela policie uzavřít celý hlavní tah mezi Starým a Novým Jičínem. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Řidič osobního vozidla měl dle předběžných informací z dosud neznámých příčin přejet do protisměru."

Tam se srazil s nákladním autem, které jelo ve směru od Starého Jičína.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Muž z osobního vozidla byl se zraněními transportován do nemocnice. Provedenými orientačními dechovými zkouškami bylo u obou řidičů vyloučeno případné požití alkoholických nápojů. Bližší informace nejsou v této chvíli k dispozici. Policisté na místě dokumentují veškeré okolnosti nehody."

Tato frekventovaná silnice je po dopravní nehodě v obou směrech uzavřena. Policisté usměrňují dopravu a směřují řidiče na objízdnou trasu, která vede přes Palačov a Nový Jičín. 

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Není vyloučeno, že uzavírka bude až několikahodinová. Žádáme řidiče o respektování pokynů policistů a maximální obezřetnost při jízdě, děkujeme."

Podle dopravního serveru je uzavírka silnice naplánována do 23. hodin. Situace se ale může ještě změnit.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy