Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Bazén láká na velký areál a prodlouženou otevírací dobu

Venkovní bazén reaguje na vysoké teploty a rozšiřuje otevírací dobu. Plavců je ale zatím jen několik desítek. Podle provozovatele bazénu by lidé neměli mít obavy přijít, kapacita areálu je i při padesáti procentech dostatečná. A neměli by se také nechat odradit platnými opatřeními.

Novojičínský bazén, aby vyšel vstříc plavcům a majitelům permanentek, bude mít po celé léto otevřen venkovní nebo i vnitřní areál, tedy dle počasí. V současné době také reaguje na vysoké teploty a rozšiřuje červnovou provozní dobu.

Pavel Kelar, ředitel bazénu: “Klasicky to máme tak, že venkovní areál je v provozu za pěkného počasí od 12 do 18 hodiny. Ale vzhledem k tomu, že teploty stoupají, je krásně, tak jsme na to zareagovali a otevíráme už v deset a budeme se snažit posunout i dobu zavření, pokud budou lidi, tak nejzazší by mohla být i dvacátá hodina.”

Přesto všechno venkovní areál, který má dostatečnou kapacitu i při platnosti různých omezení, na návštěvníky stále čeká. Ti přicházejí sporadicky. Vstup je rovněž podmíněn opatřeními, která jsou aktualizována na webu bazénu. Podle Pavla Kelara by se tím lidé neměli nechat odradit a užít si léto.

Pavel Kelar, ředitel bazénu: “Já chápu, že je to pro všechny samozřejmě nějakým způsobem limitující nebo nepříjemné. My tu máme připravené pro lidi, kteří jsou testování, prohlášení, aby to tady podepsali a mohli navštívit areál a využít toho krásného počasí a vody, která je pro ně připravena.”
návštěvníci bazénu:
“Voda je super, byl jsem tu už dvakrát a doporučuji tady jít.”
“Je to tu super, je tu i teplá voda.”
“Jo, těšil jsem se, je to dobrý.”

Využít mohou malí i velcí návštěvníci také tobogán. Který, už se tak trochu dostává na hranu své životnosti.

Pavel Kelar, ředitel bazénu: “My jsme byli pochváleni revizním technikem, že byť je tobogán hodně staršího data, že se o něj vzorně staráme a bez komplikací prošel revizí na tuto sezonu.”

Venkovní areál se také snad po více než 30 letech dočká už za pár dní oficiálních závodů. Ty zde pořádá Plavecký klub Nový Jičín v sobotu 26. června od 8 do 14 hodin. Po jejich ukončení bude bazén opět patřit veřejnosti.Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy