Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Novojičínské léto zve v srpnu na Lauru, Cirkutvůrnu i dechovky

Novojičínské léto se přehouplo do své poloviny a také v srpnu nabídne řadu kulturních programů. Do prvního týdne tohoto osmého měsíce zasáhne letní kino, které promítá každý večer od devíti hodin v zahradě restaurace Nového Slunce. Na Masarykově náměstí se pak v pátek 12. srpna uskuteční v rámci II. ročníku Novojičínské pouti koncert kapely Fleret.

Iva Pollaková, ředitelka MKS Nový Jičín: “V sobotu 13. srpna bude v prostorách tělovýchovné jednoty Novojičínská pouť, kde budou kolotoče, atrakce, workshopy, dále tam budou koncerty.”

V amfiteátru na Skalkách se budou konat velké open air akce, které pořádají různé soukromé subjekty, inline bruslaři se budou moci 19. srpna těšit na další večerní vyjížďku městem.

Iva Pollaková, ředitelka MKS Nový Jičín: “Část programů je také v zahradě restaurace Nového Slunce, kde bude třetí ročník OD-dechovek, což je festival dechových hudeb, a také Cirkutvůrna, což je zábavné odpoledne pro děti a mládež.”

V samotném novojičínském centru, na Masarykově náměstí, se pak odehrají ještě dva koncerty, 19. srpna skupiny Poetika a poslední srpnový pátek bude patřit kapele Laura a její tygři.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy