Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Amatéři si zahráli turnaj ve stolním tenise

Hostinec Na Vrablovci se změnil ve sportovní stánek, kde se v turnaji utkali amatérští hráči stolního tenisu. Sál zaplnily stoly se síťkou uprostřed, u kterých si mohli zahrát všichni milovníci tohoto sportu. Bez ohledu na věk i schopnosti.

„V minulosti jsme tady pořádali turnaje  ve stolním tenisu. Teď jsme se rozhodli, že bychom to obnovili," říká Tomáš Janůj, organizátor akce.

Do turnaje se zapsalo 14 hráčů. Všechny viditelně spojovalo nadšení pro pinpongové stoly a pálky. Byla mezi nimi i jedna žena. Hrály také děti, nejmladšímu účastníhovi bylo osm let.Se svými o dost staršími soupeři bojoval statečně. T

Přestože šlo o amatérský turnaj, hráči do každého zápasu vstupovali s maximálním soustředěním i nadšením. Mnozí se dlouho dopředu připravovali.

Finálový zápas nakonec sehrál Petr Návrat z Ludgeřovic proti vrablovickému Renému Jurčekovi a uspěl. Z poháru se upřímně radoval. „Nikdy jsem nehrál závodně. Je to takové amatérké hraní, občas si ťuknu s rodinou. Jsem moc rád,“ usmíval se vítěz.

První ročník amatérkého turnaje ve stolním tenise pořádal vrablovecký Český červený kříž. A organizátoři už na léto chystají další sportovní akce: turnaj v nohejbalu či ve fotbalu.

Action Man / taneční show

27.09. 19:00
Opava, Slezské divadlo, Opava

Kamil Reichel - výrobna
Markvartovice
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Valkýra security s.r.o. - místo výkonu práce Opava
Opava
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Krzywoň s.r.o. - staveniště
Opava
od 120 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků