Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Velikonoční trhy v Ludgeřovicích letos poprvé

Velikonoční jarmark v sále Obecního domu v Ludgeřovicích přilákal stovky návštěvníků. Nakoupit si tady mohli jednak velikonoční dekorace či dobroty, nebo také jen tak posedět na šálkem dobrého čaje.

Občané Ludgeřovic si mohli připomenout čas blížících se svátků na Velikonočních trzích. Sál Obecního domu se zaplnil prodejci, kteří nabízeli květinovou výzdobu, zdobené kraslice, medové pečivo nebo koláče.

„Máme tady víc jak 20 prodejců, kteří prodávají zboží s velikonoční tematikou. Máme tady cimbálovou hudbu, občerstvení studentů hotelové školy ze Šilheřovic, kteří prezentují své výrobky,“ upřesňuje místostarostka Alena Janošová (Nezávislí).

Zatímco prodejní trhy před Vánocemi mají v Ludgeřovicích dlouhou tradici, velikonoční výzdobu nebo také něco dobrého na zub, si mohou zájemci poprvé nakoupit až letos.

„Chtěli jsme pro tuto obec udělat něco nového. Aby si občané moli koupit nějaké velikonoční dekorace do svých domovů, nebo si jen tak posedět a popovídat. “ říká organizátorka akce Monika Kolenková.

Součástí Velikonočních trhů byla také dílna. O malování na tričko podle své fantazie měly zájem především děti. Dospělí se zase usadili v improvizované čajovně, kde mohli ochutnat hned několik druhů čaje. Letošní první ročník Velikonočních trhů se vyvedl. Už nyní pořadatelé slibují, že příští rok se do této akce s chutí pustí znovu.

SALVEKO TREND s.r.o. - prodejna Kravaře
Kravaře
od 16 800 do 17 800 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.- Pracoviště Opava Těšínská
Opava
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

KOKEŠ Steel Group s.r.o. - pracoviště Háj ve Slezsku
Háj ve Slezsku
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků