Velikonoční trhy v Ludgeřovicích letos poprvé

Velikonoční jarmark v sále Obecního domu v Ludgeřovicích přilákal stovky návštěvníků. Nakoupit si tady mohli jednak velikonoční dekorace či dobroty, nebo také jen tak posedět na šálkem dobrého čaje.

Reklama

Občané Ludgeřovic si mohli připomenout čas blížících se svátků na Velikonočních trzích. Sál Obecního domu se zaplnil prodejci, kteří nabízeli květinovou výzdobu, zdobené kraslice, medové pečivo nebo koláče.

„Máme tady víc jak 20 prodejců, kteří prodávají zboží s velikonoční tematikou. Máme tady cimbálovou hudbu, občerstvení studentů hotelové školy ze Šilheřovic, kteří prezentují své výrobky,“ upřesňuje místostarostka Alena Janošová (Nezávislí).

Zatímco prodejní trhy před Vánocemi mají v Ludgeřovicích dlouhou tradici, velikonoční výzdobu nebo také něco dobrého na zub, si mohou zájemci poprvé nakoupit až letos.

„Chtěli jsme pro tuto obec udělat něco nového. Aby si občané moli koupit nějaké velikonoční dekorace do svých domovů, nebo si jen tak posedět a popovídat. “ říká organizátorka akce Monika Kolenková.

Součástí Velikonočních trhů byla také dílna. O malování na tričko podle své fantazie měly zájem především děti. Dospělí se zase usadili v improvizované čajovně, kde mohli ochutnat hned několik druhů čaje. Letošní první ročník Velikonočních trhů se vyvedl. Už nyní pořadatelé slibují, že příští rok se do této akce s chutí pustí znovu.

Holba Rock na grilu 2019 / rocková party radia Čas

26.07. 15:15 - 27.07. 2:00
Opava, Letiště Kylešovice, Opava

JFO, filharmonický sbor Brno, Václav Luks a Óda na radost

24.09. 19:00 - 22.07. 18:35
Opava, Kostel sv. Václava, Opava

JFO, Petr Nouzovský a dirigent Chuhei Iwasakiho

30.10. 19:00 - 22.07. 18:35
Opava, Kostel sv. Václava, Opava

HOTJET CZ s.r.o.
Opava
od 25 000 Kč do 40 000 Kč

Detail

BRANO a.s.
Opava
od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu