Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Bezpečnost hřišť kontrolují pracovníci technických služeb

  • Ludgeřovice,

Letní čas přeje i dovádění na dětském hřišti. V Ludgeřovicích jsou hned dvě. Aby všechny herní prvky byly pro děti bezpečné, starají se o jejich pravidelnou údržbu pracovníci technických služeb. Začali už na jaře.

„Každý rok je tzv. revize dětských hřišť, kdy přijede revizní technik, který provede kontrolu ať už na Vrablovci či tady pod zdravotním střediskem. A vyhotoví protokol, kde jsou určené závady, a my je neprodleně odstraňujeme,“ vysvětluje důvod kontroly jednatel Technických služeb Ludgeřovice Josef Balgar.

Pod drobnohledem jsou pak na jaře a v létě hřiště pravidelně každý týden. Pozornost si zaslouží každý spoj, lano či schůdek. Pracovníci technických služeb všechny herní prvky prohlédnou a nedostatky hned odstraní.

„Musíme všechno obejít a zkontrolovat, zda jsou utažené šroubky, nejsou roztřepená lana nebo nechybí někdy madla,“ vyjmenovává údržbář Pavel Pěgřim.

Pokud je potřeba, doplní se na dopadovou plochu mulčovací kůra a uhrabe se. Co dva roky přichází na řadu také výměna písku v pískovišti.

Pracovníci technických služeb kontrolují pravidelně obě ludgeřovická dětská hřiště po celou sezónu od jara do podzimu.
SALVEKO TREND s.r.o. - prodejna Kravaře
Kravaře
od 16 800 do 17 800 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - okres Opava
Opava
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

HPF CleanCat s.r.o. - Hlučín
Hlučín
od 92 do 92 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků