Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Neznámý řidič smetl u Opavy cyklistu a ujel, pátrá po něm policie

  • Opava,

Policisté pátrají po řidiči, který v pondělí 5. října ráno při předjíždění mezi Opavou a Oticemi smetl cyklistu v protisměru. Řidič totiž z místa nehody ujel a cyklista skončil v nemocnici.

Policisté už několik dní pátrají bezradně po řidiči, který zřejmě svou bezohlednou jízdou smetl cyklistu a od nehody ujel. Událost se stala v pondělí 5. října v 6:35 ráno na silnici mezi Oticemi a Opavou na ulici Otická.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Nezjištěný řidič měl ve směru od Otic na Opavu předjíždět další neznámé vozidlo. V prostoru hřbitova přilehlého ke komunikaci měl při manévru zřejmě zrcátkem narazit do cyklisty jedoucího v protisměru na Otice."

Cyklista utrpěl po pádu vážné zranění, se kterým skončil hospitalizovaný v nemocnici.

Soňa Štětínská, mluvčí PČR MSK: "Policisté dopravního inspektorátu Opava žádají občany, kteří by mohli k v této chvíli neznámým řidičům obou vozidel a samozřejmě k samotné nehodě poskytnout jakékoliv informace (včetně možných záznamů z palubních kamer), nechť zavolají na bezplatnou policejní linku 158."KOKEŠ Steel Group s.r.o. - pracoviště Háj ve Slezsku
Háj ve Slezsku
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

STRABAG Asfalt s.r.o., pracoviště Opava
Opava
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Kamil Reichel - výrobna
Markvartovice
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků