Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Auto ohrozilo chlapce na přechodu pro chodce, policie hledá svědky a pátrá po řidiči

  • Opava,

Na křižovatce ulic Praskova, Sněmovní a Komenského v Opavě ve středu 16. března 2022 ráno zatím neznámý řidič ohrozil chlapce, který šel do školy. Informaci o incidentu, který se naštěstí obešel bez zranění, zveřejnila policie, ta pátrá po řidiči vozidla a vyzývá k pomoci i případné svědky.

Incident se stal v sedm hodin ráno. Zatím neznámý řidič, který odbočoval vlevo z ulice Sněmovní na ulici Praskova, ohrozil chlapce. Ten právě přecházel po přechodu pro chodce. 

Daniela Vlčková, mluvčí PČR: "Jeho vozidlo mělo zavadit o pravou nohu chodce, ten po nárazu upadl na zem. Řidič nezastavil a od nehody ujel. Chlapec sám vstal a odešel do školy." 

Dopravní nehodu policistům až později nahlásila učitelka chlapce. 

Daniela Vlčková, mluvčí PČR: "Policisté žádají veřejnost o sdělení jakékoli informace případně o poskytnutí kamerového záznamu, který by napomohl k identifikaci automobilu či určení totožnosti řidiče, případně by vedl k objasnění příčin a průběhu dopravní nehody. Občané mohou své informace sdělit přímo na služebnu dopravního inspektorátu územního odboru Opava, telefon 974 737 259."
Nahlásit chybu


K tématu