Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravské Vánoce 2017 jsou v plném proudu

Centrum Ostravy už žije Vánocemi. Masarykovo i Jiráskovo náměstí, která jsou propojena ulicí Solnou, jsou plná vánočních symbolů, stánků a pochutin.

"Chodím tady každý rok a je to takové fajn. Člověk si udělá takovou pohodičku a alespoň tady v centru na chviličku vypnete," pochvaluje si jedna z návštěvnic vánočních trhů.

Vánoční trhy v centru Ostravy letos přinášejí spoustu novinek. Radnice nechala rozšířit výzdobu i nasvětlení. Vánoční strom se rozsvítí v neděli 3. prosince. Poté přibude ještě jedno překvapení. 

"Novinkou, na kterou se lidé mohou těšit od pondělí, bude taverna s rozhlednou, která bude umístěna zde, mezi pódiem a vánočním stromem," vysvětluje starostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz Petra Bernfeldová.

Program ostravských vánoc lidé najdou na místě, ale také na facebooku nebo na webu www.ostravskevanoce.cz. Letošní program byl podpořen z rozpočtu města Ostravy. 

"Samozřejmě, že letos nechybí ani vánoční kluziště, které bude taky v provozu i v období mezi svátky," dodává starostka Bernfeldová. Desetimetrový vánoční strom na Masarykově náměstí bude v následujících dnech svědkem mnoha akcí. Vyvrcholení programu bude 23. prosince s kapelou Buty a Tomášem Savkou.

Nahlásit chybu


K tématu
B2B Partner s.r.o. / ProLogis Park
Ostrava
od 40 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Z-Group bus a.s., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

EMFI Group s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail